APIE MUS

alt

Amatų centras – universali kūrybinė erdvė, kurioje po vienu stogu atvirose dirbtuvėse susibūrė ir profesionalūs dailininkai, ir tautodailininkai, o visi norintieji iš arti gali pamatyti jų veiklą. Amatų centre nuolat eksponuojamos menininkų kūrybos darbų parodos, vyksta kūrybinės stovyklos, meninės akcijos, plenerai, rengiami įvairūs edukaciniai užsiėmimai visai šeimai, taip pat čia galima įsigyti rankų darbo gaminių bei autorinių meno kūrinių. Druskininkiečiams ir miesto svečiams Amatų centras - puiki kūrybiško laisvalaikio užimtumo vieta, kurioje kiekvienas gali susipažinti su kurorte kuriančiais menininkais, pažinti skirtingus vaizduojamojo ir taikomojo meno bei amatų raiškos būdus, priemones, technikas ir technologijas, o taip pat išbandyti save kūryboje.

TIKSLAI

  • tenkinti savivaldybės gyventojų ir kurorto svečių kultūrinius poreikius, skatinti jų kultūrinį aktyvumą ir kūrybiškumą;
  • puoselėti vaizduojamąjį, taikomąjį meną ir dailiuosius amatus, plėtoti šių sričių edukacinę veiklą;
  • didinti kultūros prieinamumą, skatinti visuomenės dalyvavimą vaizduojamojo, taikomojo meno ir dailiųjų amatų meninėje saviraiškoje;
  • skatinti vaizduojamojo, taikomojo meno ir dailiųjų amatų kūrėjų verslumą.

BILIETAI

Amatų centre veikiančių parodų ir atvirų dirbtuvių lankymas nemokamas. Edukaciniai užsiėmimai mokami.

PARDUOTUVĖ

Ieškote originalių dovanų ar jaukių interjero akcentų savo namams? Apsilankykite Amatų centre „Menų kalvė“ – čia galėsite įsigyti pačių įvairiausių  autorinių meno kūrinių ir rankų darbo gaminių. Menininkų ir amatininkų sukurti odos, tapybos, grafikos, akvarelės, juvelyrikos, tekstilės, keramikos, karpinių, kalvystės ir kitų meno sričių darbai – kiekvienam lankytojui pagal poreikius ir meninį skonį. 

DARBO LAIKAS

II-VI – 10.00 – 18.00 val.

KONTAKTAI

M. K. ČIURLIONIO G. 27, DRUSKININKAI

+370 671 76108
amatai@druskininkukulturoscentras.lt

 

 

DIRBTUVIŲ NAUDOJIMAS

Amatų centras administruoja 9 skirtingo dydžio dirbtuves ir suteikia galimybę menininkams naudotis dirbtuvėmis jų kūrybinei ir edukacinei veiklai.

PARODŲ ORGANIZAVIMAS

Amatų centras kviečia menininkus eksponuoti personalines ir bendras parodas.

TARPININKAVIMAS

Amatų centras tarpininkauja dėl meno leidinių ir kūrinių bei rankų darbo gaminių realizavimo.