Path 2

GRAFIKOS PAMOKA

Grafikos edukacija

alt

Kviečiame į užsiėmimą, kuriame supažindinsime Jus su giliaspaudės grafikos technika ir kartu sukursime unikalų grafikos kūrinį.
Grafika yra vaizduojamosios dailės šaka. Paveikslų klišės kuriamos, raižant linoleumą, organinį stiklą, medį, metalą, akmenį nuo kurių spausdinami grafikos atspaudai. Spausdinant grafikos kūrinius, paveikslus galima tiražuoti, t. y. atspausti daugiau to paties piešinio variantų. 
Pamokėlės metu nupiešite piešinį, o vėliau raižydami specialiu rėžtuku (adata), perkelsite jį ant organinio stiklo. Taip sukursime klišę spaudui. Ją padengsime grafikai skirtais dažais. Galutinį paveikslą gausime, perleidę uždengtą specialiu popieriumi klišę per grafikos staklių presavimo volą.
Kiekvienas dalyvis iš užsiėmimo išsineš unikalų vienetinį grafikos kūrinį, kurį galės įsirėminti profesionaliose dirbtuvėse su 20% nuolaida.
Užsiėmimai organizuojami ne tik vaikams, bet ir suaugusiems, norintiems praplėsti akiratį, dalyvauti kūrybos procese, susipažinti su grafika bei turėti originalų savo rankomis sukurtą dirbinį.

Svarbi informacija

Kategorija: grafikos edukacija
Trukmė: 1–2 val.
Dalyvių grupė: sutartinė
Kaina: 15 eur/asm.
Kalba: LT, RU

Registracija:

Deividas Sinkevičius
Tel: +37069989857
El.paštas: deiviostudija@gmail.com