Path 2

LIETUVA - MANO NAMAI!

Odinio raktų pakabuko gamyba

alt

Tuk tuk, tuk tuk! Tai - dažnai girdimas garsas odininko dirbtuvėje. Kalam, plakam, kaip širdelė... O mūsų širdelėse visada gyvena meilė savo šaliai. Taigi, ar norėtumėte pasigaminti odininį raktų pakabuką - namuką, kuriame gyventų meilė ne tik savo artimiesiems, bet ir savo šaliai? O gal norite pabandyti iškalti žodžius odoje ir sužinoti, kaip įdedama kniedė? Ir dar... Gal norėtumėte smagiai ir naudingai praleisti laiką, sužinant, ką tas odininkas gali pagaminti ir kaip toje storoje odoje lengvai pradurti skylutę?

Jei visi jūsų atsakymai - taip, tuomet kviečiame į Druskininkus, į Druskininkų amatų centro „Menų kalvė“ odininko dirbtuves, arba pakviesti odininkę atvykti į savo erdves! Ne tik susipažinsite su odos rūšimis, sužinosite kokia gi veikla užsiima tie odininkai, bet galėsite patys paliesti įvairias odas, išmušti skylutes, piešti ant odos, įdėti kniedes ir iškelta galva išeiti su savo gamybos raktų pakabuku kišenėje!

Laukiame Jūsų ir pažadame, kad bus ne tik naudinga, bet ir smagu! Iki greito!

EDUKACIJOS TIKSLAS: Išbandyti save odos gaminių kūrėjo vaidmenyje, išmokti komunikuoti vaizdu. Ugdyti tautiškumą. Susipažinti su dalimi Lietuvos papročių, kultūrinių aplinkų, suvokti odininkų gaminamų kūrinių įvairovę. Susipažinti su odų rūšimis bei odininko darbo įrankiais, praplečiant požiūrį apie kultūrinės raiškos būdus. Išbandyti save kaip kūrėją, vertintoją, atskleisti mokinio vidinį pasaulį, pasigaminant rankų darbo raktų pakabuką su Lietuvos simbolika. Patobulinti socialinius įgūdžius bendraujant su kitais edukacijos dalyviais bei vedėju.

EDUKACIJOS POVEIKIS: Per pasigamintą gaminį atskleista saviraiška, vidinis pasaulis. Tikėtina, kad pagerės edukacijos dalyvių socialiniai įgūdžiai, nes edukacijų metu bus skatinama bendradarbiauti, klausti ir reflektuoti. Po veiklos tikėtinos teigiamos emocijos leis išmokti mokytis ne tik nuobodžiuoju būdu, bet ir per mokymąsi žaidimo forma per vaizdinius. Po edukacijos dalyvis bus išbandęs save kaip kūrėją, o kaip vartotojas galės vertinti savo ir kitų kūrybinius darbus.

Svarbi informacija

Kategorija: edukacinis užsiėmimas
Trukmė: 1 val.
Dalyvių grupė: nuo 10 asm.
Kaina: 12 Eur/asm.
Kalba: LT, EN, RU

Registracija:

Viltė Gudzinskienė
Tel: +37064036899
El.paštas: vilte.balciunaite@gmail.com